Nasz sklep

Nasz sklep
Zapraszamy na zakupy!

15. Kartki wielkanocne w stylu eco, boho i C&S

   Witajcie,
dzisiejsza inspiracja to kartki na Wielkanoc, które powstały z wyjątkowych papierów Piątku Trzynastego- Serendipity White. Są to papiery craftowe z delikatnym, ale wyraźnym białym nadrukiem, nawet lekko wypukłym. Moim zdaniem tegoroczny sezon ślubny nie obędzie się bez nich, bo fantastycznie wpisują się w najnowsze trendy weselne i powstałe z nich kartki, zaproszenia i dodatki nie raz Wam jeszcze tutaj pokażemy. Zanim jednak śluby zdominują inspiracje zobaczcie wspomniane kartki wielkanocne:

 Do kartek w kształcie jajek wykorzystałam okładkę bloczku papierów Serendipity White oraz kwiatki i dodatki pasmanteryjne, na kartkach pojawiają się też wycięte z jednego z arkuszy papierów piórka, nadając im charakteru zbliżonego do stylu boho. Mam nadzieję, że Was zainspirowałam i jeszcze zdążycie kilka kartek własnoręcznie zrobionych przed świętami wysłać albo po prostu podarować bliskim.

https://www.warsztat-24.pl/pl/p/Bloczek-papierow-Serendipity-White%2C-12x12/834https://www.warsztat-24.pl/pl/p/Nozyczki-precyzyjne-10cm-DP-Craft/493https://www.warsztat-24.pl/pl/p/Kwiatki-papierowe-biale-peczek/655Komentarze

  1. Przepiękne w moich ulubionych kolorach ! Uwielbiam te kraftowe papiery :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty