Nasz sklep

Nasz sklep
Zapraszamy na zakupy!

Wpis do art journala

Art journal to moja ulubiona scrapowa forma niekomercyjna.
Robię wpisy w różnych technikach: mocno mediowane, kolażowe, typowo rysunkowe, wielowarstwowe i płaskie jak naleśnik. 

Dzisiejszy wpis powstał na bazie świetnej kolekcji papierów autorstwa Aidy Domisiewicz pod marką  13Arts - Until Dawn.

Klimat i kolorystyka tej kolekcji wydały mi się najwłaściwsze jako oprawa zdjęć duńskiego aktora Madsa Mikkelsena, odtwarzającego główną rolę w serialu pod tytułem "Hannibal". 
Kto mnie zna wie, że od lat oskrapowywyuję zdjęcia tego aktora w różnych formach, a dzisiejszy projekt jest....no nie zliczę już, którym z kolei!


Papiery zachwyciły mnie kolorystyką, ponieważ mam w życiu fazę na kolor granatowy i jestem maksymalnie zafiksowana na tym punkcie do tego stopnia, że podświadomie kupuję różne rzeczy w tym właśnie kolorze. 
Zostawmy jednak moje fobie, a skupmy się na papierach. Absolutnie fantastyczne wzornictwo! Wykorzystacie je zarówno do prac artystycznych, jak i komercyjnych. Dzięki dużej ilości elementów do wycinania możecie stworzyć na kartkach, boxach, pudełkach i itp. wyrafinowane kompozycje. 
Dystyngowany granat w towarzystwie szmaragdu, oliwki i dużej ilości bieli nada projektom elegancki charakter.
Tekturka - ramka ze Scrapińca! Bardzo udany wzór. Tekturki tej firmy zagoszczą niebawem na stałe w asortymencie firmowego sklepu. Zapewniam, że będzie w czym wybierać. Lubię i często stosuję w swoich pracach tekturki tej firmy, bo mają zróżnicowane wzory, wiele ciekawych kolekcji od bardzo tradycyjnych po awangardowe, od prostych tekturek po wielowarstwowe. Jakość beermaty, z której wycinane są tekturki jest bardzo dobra i co najważniejsze - tekturki nie są przepalone!
Czy lubicie wycinać elementy? Macie do tego celu odpowiednie narzędzia?
Polecam nożyczki precyzyjne za jedyne 8 złociszy!W dziale Art Journal znajdziecie fajne i tanie zeszyty do journalingu.Materiały użyte do wykonania projektu:Czy macie ochotę pociąć te papiery? 

Pozdrawiam stałych obserwatorów i sporadycznych tuzaglądaczy.


Komentarze

  1. Romka, ten jouralowy wpis jest zachwycający! też podobają mi się te papiery, ale Ty zrobiłaś z nich fantastyczny użytek <3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty